ДАН ШКОЛЕ – 25. СЕПТЕМБАР

Овогодишњи Дан школе смо обележили потпуно другачије од онога како смо навикли. Наиме, због мера предострожности које су у складу са препорукама Министарства просвете, изостало је све оно чему се деца и запослени неизмерно радују сваког септембра. Изостала је приредба, а на њој песма, игра, дечја граја и смех.

Поводом Дана школе уприличен је ликовни и литерарни конкурс на тему: „Све боје другарства“.

РАДОВИ НАГРАЂЕНИХ УЧЕНИКА

• Анђела Хун, 8-1
  • Арсеније Максић, 8-1
  • Маша Радановић, 8-1

Директорица школе, Татјана Лемаић, уручила је књиге награђеним ученицима:

Угостили смо и наше нове пензионере, Душанку Шуша и Мишу Росића и овом приликом их наградили. Увек ћемо их се радо сећати, као изузетних предавача и цењених колега.

Милорад Росић, директорица Татјана Лемаић и Душанка Шуша

Оно по чему ћемо, ипак, заувек памтити овај 25. септембар је новоустановљена награда, кој ће се додељивати сваке године поводом Дана школе.

Ради се о награди коју добија ученик/ученица који је у претходној години био најактивнији читач и који је најчешће учествовао у активностима које се одвијају у библиотеци.

Ова награда додељује се у част наше трагично преминуле ученице Дајане Ћирић.

Дајана Ћирић

Дајана је много волела да чита и редовно је посећивала библиотеку. У жељи да на овај начин сачувамо успомену на ову дивну девојчицу, награду смо назвали „Дајанина повеља“

Овогодишња добитница „Дајанине повеље“ и најчитач године је Дуња Накардић, ученица 3-3. Уз повељу Дуња је добила на поклон и комплет дечјих књига.