Ученици 5. разред ОШ „Душан Јерковић“ активни и креативни поводом„Светске недеље свемира“

„Светска недеља Свемира“ обележава се још од 1999. године. У обележавању ове недеље учествују астрономске опсерваторије, авио-компаније, планетаријуми, школе и друге установе заинтересована за истарживање и проучавање Свемира.
Поводом „Светске недеље свемира“, која се организује сваке године, у периоду од 04. до 10. октобра, у нашој школи ученици 5. разреда активно су учествовали у оквиру предмета географија. Ученици су показали велику заинтересованост и креативност.
Учествовали су са великим бројем радова. Израдили су велики број паноа, али и модела Свемира и моделе Сунчевог система. Радови ученика, су били изложени у холу школе и привлачили велику пажњу.
Велико хвала нашим петацима на уживањима, изван планете Земље!

Oops...
Slider with alias svemir not found.