Заједнички пројекат учитељица продуженог боравка

Учитељице које су ове школске године 2019/20. запослене у продуженом боравку: Мирјана – ОШ „Јован Поповић“, Милица – ОШ „Петар Кочић“, Маја – ОШ „Браћа Груловић“ Бешка, Драгана – ОШ „Душан Јерковић“ уз увек расположену за подршку учитељицу Јовану Д. С., дају подршку учитељицама (одељенским старешинама) кроз осмишљене СЛОБОДНЕ активности за ученике од 1-4. разреда.
Прва идеја је да се ученици упознају са ДОБРИМ и ЛОШИМ бактеријама које се налазе у нашем организму, као и потребним мерама заштите уколико тело дође у стање слабости, болести.
ДЕЦА ће кроз слике, писање, читање, размишљање, бојење усвојити потребно знање о заштити од вируса, болести. Слободне активности се планирају на недељном нивоу.